פרטים על רמת האבטחה באתר ! PCI 1
לקוחות יקרים האתר שלנו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר
PCI DSS level-1
[לידיעה המלאה]
הצעה חסכונית במיוחד לעסקים !
בעל עסק, חשבון החשמל פוגע לך בשורת הרווח ? חשבון המים לא מפסיק להתנפח ?
צור ...
[לידיעה המלאה]
הסבר על רכישה באתר
הסבר על אפשרויות הרכישה באתר
[לידיעה המלאה]
שאלות ותשובות על תאורה סולארית
הסבר על אופן העבודה של מוצרים סולאריים.
שאלות ותשובות אופייניות.
[לידיעה המלאה]
לקוחות מספרים...
מבחר תגובות שקיבלנו מלקוחות על המוצרים והשירות שלנו !
[לידיעה המלאה]
מבצע לסטודנטים
הורים יקרים רוצים לחסוך לילדכם אלפי שקלים בהוצאות השוטפות (מים,חשמל)?
[לידיעה המלאה]
רוצים לחסוך הרבה כסף בלי להוציא שקל?
כנסו לעמוד ביצוע סקר התייעלות אנרגטית עצמי וקבלו את המידע הדרוש כדי לחסוך הרבה ...
[לידיעה המלאה]
רוצים לדעת כמה כסף כל מוצר יחסוך לכם?
חלק מהמוצרים באתר יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה! לכל החישובים לחצו כאן
[לידיעה המלאה]
 
 
 
בנייה ירוקה
בנייה ירוקה - ככה בונים בצורה ירוקה לפי בטר הומס
בית ירוק
 
 

ליצירת קשר עם בטר הומס לחץ כאן
לפרטים נוספים על בטר הומס לחץ כאן


התקן הישראלי שמגדיר בנייה ירוקה, מגדיר בלשונו הפורמלית "בניינים שפגיעתם בסביבה פחותה" והוא נוגע במספר תחומים כמו: תכנון אנרגטי נכון ובעיקר תכנון מעטפת המבנה והפתחים. טיפול במים, החל בחסכון בשימוש במים ועד מחזור מים אפורים. שימור הקרקע ומניעת זיהומה ונושאים סביבתיים כמו חומרי בנייה ירוקה, שימוש בחומרים מתכלים או ממוחזרים וטיפול בפסולת הבנייה.

כחברת בנייה המתמחה בבנייה מתקדמת קל ליישם את הבנייה הירוקה. חשוב להבין שללקוח יש חלק חשוב ביעוד המבנה והפיכתו למבנה ירוק. בנייה ירוקה יכולה לחסוך משאבים בטווח הרחוק אבל ייתכן ותדרוש השקעה בשלב התכנון והביצוע.

נתחיל בנושאים בהם היתרון לבנייה מתקדמת ומתועשת הוא קל ובולט לעין, המבנים שלנו נבנים במפעל, על רצפת בטון ובתהליכים תעשייתים. פסולת הבנייה מנוהלת, מבוקרת ומפונה בתהליכים מסודרים. שאריות של חומרי בנייה מתכתיים נאספים ונשלחים למיחזור , חומרי בנייה יבשים כגון שאריות גבס ואיטונג נשלחים לגריסה ולשימוש חוזר, שאר פסולת המפעל נשלחים להטמנה. הבנייה באתר הלקוח היא מינימלית ולכן זיהום הקרקע באתר כמעט ולא קיים ומה שנותר לעשות זה להקפיד ולאסוף את הפסולת בסיום העבודה.

אנחנו משתמשים בחומרי בנייה יבשים, פלדה, איטונג, גבס ויריעות איטום. בתים אלה מתוכננים לשרוד תקופה ארוכה מאוד ברבות הימים, אם וכאשר יהרסו, קל יהיה למחזר את הריסות המבנה.
הפלדה היא נגישה וניתנת למחזור בקלות (להבדיל מבטון מזוין שם קשה או אפילו בלתי אפשרי למחזר את הברזל) שאר חומרי הבניין ניתנים לגריסה ושימוש חוזר כחומרי גלם לתעשייה.

תכנון האוורור במבנה, גודלי הפתחים וכיוונם, הצללות, זיגוג איכותי ועוד. כולם תלויים במודעות ובידע של המתכנן ובתקציבו של הלקוח. חתך הקיר האופייני שלנו מורכב מקיר מעטפת מבוסס לוחות איטונג, שכבות בידוד וקיר גבס דו קרומי, פנימי. לקיר הגבס, מסה טרמית בסיסית המשמשת כאוגר / פולט חום, אבל בגלל הבידוד הרב שכבתי בין שעבה פנימית זו לקיר החיצוני אין מעברי חום פנימה והחוצה, זהו יתרון עצום בבידוד החלל אבל אין המרה טרמית של האנרגיה הנקלטת בקיר המעטפת ועל המתכנן לתת על כך את הדעת.

כעת, נותר לייעל את השימוש במערכת המים ולהקים מערכת מחזור למים אפורים. כל אלה כמובן ניתנים ליישום בקלות ותלויים לחלוטין במתכנן ובתקציבו של הלקוח.
לסיום, בנייה מתקדמת היא המקום הטבעי ליישם בנייה ירוקה ואנחנו נשמח לשתף פעולה עם מתכננים ירוקים ועם לקוחות שמוכנים להשקיע מעט בטווח הקצר ולקצור פירות בטווח הרחוק.


ליצירת קשר עם בטר הומס לחץ כאן
לפרטים נוספים על בטר הומס לחץ כאן



 
 
 


כל התמונות באתר נלקחו מהאתר המצויין http://www.freedigitalphotos.net/