פרטים על רמת האבטחה באתר ! PCI 1
לקוחות יקרים האתר שלנו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר
PCI DSS level-1
[לידיעה המלאה]
הצעה חסכונית במיוחד לעסקים !
בעל עסק, חשבון החשמל פוגע לך בשורת הרווח ? חשבון המים לא מפסיק להתנפח ?
צור ...
[לידיעה המלאה]
הסבר על רכישה באתר
הסבר על אפשרויות הרכישה באתר
[לידיעה המלאה]
שאלות ותשובות על תאורה סולארית
הסבר על אופן העבודה של מוצרים סולאריים.
שאלות ותשובות אופייניות.
[לידיעה המלאה]
לקוחות מספרים...
מבחר תגובות שקיבלנו מלקוחות על המוצרים והשירות שלנו !
[לידיעה המלאה]
מבצע לסטודנטים
הורים יקרים רוצים לחסוך לילדכם אלפי שקלים בהוצאות השוטפות (מים,חשמל)?
[לידיעה המלאה]
רוצים לחסוך הרבה כסף בלי להוציא שקל?
כנסו לעמוד ביצוע סקר התייעלות אנרגטית עצמי וקבלו את המידע הדרוש כדי לחסוך הרבה ...
[לידיעה המלאה]
רוצים לדעת כמה כסף כל מוצר יחסוך לכם?
חלק מהמוצרים באתר יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה! לכל החישובים לחצו כאן
[לידיעה המלאה]
 
 
 
בנייה ירוקה
בנייה ירוקה - איך מתחילים??
בנייה ירוקה

 
 

בנייה ירוקה

בנייה ירוקה – מה זה ?

בנייה ירוקה היא היכולת להשתמש באופן יעיל במשאבים הטבעיים שלנו כמו : אנרגיה, מים וחומרי גלם, לצורך בנייה של בתים על ידי ניצולם. בנייה מסוג זה מביאה לחסכון כספי, איזון יעילות האנרגיה ושומרת על סביבה נקייה ובריאה יותר. גישה זו באה לידי ביטוי משלב תכנון הבנייה עצמה ועד לשלב המגורים בבית.

תכנון כזה דורש שיתוף פעולה חכם של צוות הקבלנים, המעצבים, האדריכלים והלקוחות בכל שלב בתהליך על מנת להקנות לדיירים סביבה בריאה יותר תוך צמצום הנזקים הסביבתיים הנגרמים בתהליך הבנייה.בנייה ירקוה נכונה מונעת את אותם הנזקים שעלולים להיגרם לסביבה בעתיד בכך שעוזרת לתכנן את הבית בצורה נכונה גם לאחר אכלוסו.

הבנייה הירוקה בעת בניית המבנה מתחלקת לשני חלקים: השימוש בחומרים מהם נבנה המבנה והשימוש במחזור. תחילה יש לדאוג שבונים את המבנה מחומרים מתכלים מהסיבה שהמבנה אינו נשאר לנצח.לאחר מכן יש להקפיד להשתמש בחומרים ממוחזרים ולמחזר את הפסולת שנאגרת במהלך הבנייה.
ישנם סוגים שונים ויצירתיים של בנייה ירוקה כמו בנייה באדמה או בניית בית במכולות.


אז בעצם צריך לשאול – למה לא בנייה ירוקה?

בבנייה הירוקה יש יתרונות מובהקים שקשה להבין למה לא להשתמש בתכנון כזה.בנייה זו גורמת לשמירה על הסביבה בה אנו חיים אך גם לשמירה על חיים בריאים של הדיירים המתגוררים באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה כמו למשל- צבע לקירות שאינו פולט אדי צבע שעשויים להשפיע על הבריאות, תקרות גבוהות ומספיק אוורור על מנת לגרום לחיסכון בחשמל.

הבנייה הירוקה תורמת לדיירי הבניין גם בהוצאות תפעול נמוכות, תמחור גבוה יותר של הבית, איכות ונוחות של סביבת הבית. יש לשקול לחיוב את כל היתרונות הללו בעוד הבנייה הירוקה אינה מצריכה עלויות נוספות בהשוואה לבנייה הרגילה.


אז אם אפשר לחסוך בהוצאות הבית ולגרום לשמירה על חיים בריאים, כל זה תוך שמירה על איכות הסביבה , למה שלא נבנה בצורה ירוקה? ועוד יש להוסיף למשוואה את העובדה שעלות הבנייה הירוקה משתווה לעלות הבנייה הרגילה.

בנייה ירוקה - ככה צריך לבנות בכדי לחסוך :

צורת הבנייה שצריכה להיעשות בכדי שהבנייה הירוקה תהיה יעילה היא לתכנן את המבנה כך: ככל שהבית גדול יותר- קשה יותר לחמם או לקרר אותו ולכן פחות חסכוני אז רצוי לא לבנות בית במימדים גדולים מדי, בנוסף ניתן להתקין גג שטוח ומולבן שיעזור בחסכון ואם בגגות עסקיננו ארצה להמליץ על אפשרות של גגות ירוקים. בנוסף, רצוי למקם את החלונות לכיוון דרום בכדי שבחורף השמש תוכל לחמם יותר, ניתן גם להתקין מערכת לשימוש באנרגיה סולארית על מנת לחסוך בייצור החשמל. חשוב ליצור בנייה המתחשבת בחישוביי הרוחות. בנוסף, לבעלי בתים עם גינה ,יש לתת מחשבה על חסכון בטיפוח הגינה כמו להשתדל לשלב גידול צמחים ועצים שחוסכים במים ולנסות להימנע מדשא מאחר והוא דורש כמות מים גדולה.

 
 


כל התמונות באתר נלקחו מהאתר המצויין http://www.freedigitalphotos.net/