פרטים על רמת האבטחה באתר ! PCI 1
לקוחות יקרים האתר שלנו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר
PCI DSS level-1
[לידיעה המלאה]
הצעה חסכונית במיוחד לעסקים !
בעל עסק, חשבון החשמל פוגע לך בשורת הרווח ? חשבון המים לא מפסיק להתנפח ?
צור ...
[לידיעה המלאה]
הסבר על רכישה באתר
הסבר על אפשרויות הרכישה באתר
[לידיעה המלאה]
שאלות ותשובות על תאורה סולארית
הסבר על אופן העבודה של מוצרים סולאריים.
שאלות ותשובות אופייניות.
[לידיעה המלאה]
לקוחות מספרים...
מבחר תגובות שקיבלנו מלקוחות על המוצרים והשירות שלנו !
[לידיעה המלאה]
מבצע לסטודנטים
הורים יקרים רוצים לחסוך לילדכם אלפי שקלים בהוצאות השוטפות (מים,חשמל)?
[לידיעה המלאה]
רוצים לחסוך הרבה כסף בלי להוציא שקל?
כנסו לעמוד ביצוע סקר התייעלות אנרגטית עצמי וקבלו את המידע הדרוש כדי לחסוך הרבה ...
[לידיעה המלאה]
רוצים לדעת כמה כסף כל מוצר יחסוך לכם?
חלק מהמוצרים באתר יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה! לכל החישובים לחצו כאן
[לידיעה המלאה]
 
 
 
הבלוג הירוק
חסכון בדלק - 7 חטאים שעולים לכם הרבה כסף !!
חסכון בדלק

 
 

חסכון בדלק - שבעת החטאים /עמית כהן


*עמית כהן הכותב החדש שלנו חושב שהוא מצחיק ... אתם מוזמנים לשפוט לבד..

מחירי הדלק עולים בהדרגה משנה לשנה מעבר למאבקים פוליטיים וגורמים כלכליים, יש לכך גם סיבה טבעית, הדלק מופק מהנפט, הנפט מה לעשות לאט לאט נגמר מעבר לכך שעם המהפכות הטכנולוגיות ושכלול הכפר הגלובלי שלנו, הצריכה שלנו רק עולה עם השנים בעוד ההיצע לשוק רק פוחת ופוחת, בהתאם לכך כחלק משירות לקהילה הבית הירוק מביא לפניכם את שבעת חטאים של בזבוז דלק:
*(ייצוריות, יבושיות, שומכריות, צ'ביות, אהבלות, צנוניות ובגידה)

1. (יצוריות) אל תהיה יצור - אתם נוסעים במכונית שלכם לפניכם רמזור אדום ,..אל תתנו גז ואל תאיצו ,(רק יצורים מאיצים מול רמזור אדום) אתם בכל מקרה תאלצו לעצור ! גלשו בנינוחות עד לקו העצירה,ללא בזבוז דלק מיותר ומשחקים מיותרים בין ברקס לגז.
(מומלץ לשים בוב מארלי ברקע להעצמת החוייה)

2. (יבושיות) אל תיתן שייבשו אותך - עצרתם מחוץ לבית של חבר והבחור מבאס שלכם לא יורד .. דוממו מנוע,.. כל עוד אתם מחכים יותר מ-40 שניות משתלם לכם יותר להניע מחדש מאשר לעמוד עם מנוע פועל ולשרוף דלק ללא סיבה, מחקרים מוכיחים שהמנוע כבוי הוא מבזבז פחות דלק (וגם עדיף שתלמדו את חברים שלכם להגיע בזמן, סתם באסה לחכות )


3. (שומכריות) זכור אחי אתה לא שומכאר וזה לא ! NEED FOR SPEED (מה שמחבר אותי לחטא הראשון אל תהיה יצור ) אתם עומדים ברמזור ,האגו הגברי משתלט עליכם,או שסתם הרגע ראיתם סרט בסגנון של 2 fast 2 furious ואתם מחליטים לקרוע תרמזור, אל תעשו את זה , מעבר לעובדה שנהיגה אגרסיבית, היא ילדותית ומסוכנת, המון דלק נשרף בהאצה פתאומית ! מה שגורם גם לבזבוז דלק וגם לבלאי מנוע גבוה.

4. (צ'ביות) אל תהיה צ'אבי שמן עצלן - שתי מילים - אויר בצמיגים ,באמת שזה לא כזה קשה פעם בחודש תבדקו אויר בצמיגים ,נסיעה עם לחץ אויר תקין ,מונעת שחיקה של הצמיגים וחוסכת בדלק ,רווח נקי שלכם.


5. (אהבלות) אל תהיה אהבל - לפני שאתם נוסעים למקום כלשהו תכננו את הנסיעה או הפעילו ג'י פי אס בעת הצורך, הדרך הקצרה היותר היא כנראה הזולה יותר ,כך תרוויחו גם זמן וגם תמנעו מבזבוז דלק מיותר.

6. (צנוניות) אל תהיה צנון – חבר'ה מהעבודה שלך גרים רחוב ליד, אל תהיה סנוב ,סעו ביחד בתורות (מעבר לזה שהיה צחוקים ),שימו לב לנתון מדהים אם תיסעו עם החבר'ה תור תור חודש שלם, כנראה שתבזבזו על נסיעה לעבודה 50% פחות דלק (עשיתי רק 3 חי מתמטיקה אז אני לא סגור על זה ב100% אבל אני די בטוח שזה יצא פחות מבדר"כ ).

7. (בגידה) אל תבגוד – מצא לך תחנה בתדלוק עצמי מוזל וקח תקשר בניכם למקום רציני, אל תתפתה ואל תפזול לצדדים, פשוט תן לזה צ'אנס אמיתי, תחנה טובה וזולה זה באמת אחלה דבר ובטווח הרחוק חוסך הרבה כסף (ואם יש שם גם קפה חינם .. בכלל סוף הדרך ;) ).


8. (כבדות) אל תהיה כבד – אני אנסה לפשט את זה לנוטלי הריטלין שבניכם : בלגן בבגז' = עוד משקל = הרכב מתאמץ יותר = יותר דלק = יותר כסף ,(כן..אני יודע שאמרתי 7 חטאים..אל תהיו כבדים)


*יש מצב שהמצאתי פה כמה מילים זרמו איתי

 

 
 


כל התמונות באתר נלקחו מהאתר המצויין http://www.freedigitalphotos.net/