פרטים על רמת האבטחה באתר ! PCI 1
לקוחות יקרים האתר שלנו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר
PCI DSS level-1
[לידיעה המלאה]
הצעה חסכונית במיוחד לעסקים !
בעל עסק, חשבון החשמל פוגע לך בשורת הרווח ? חשבון המים לא מפסיק להתנפח ?
צור ...
[לידיעה המלאה]
הסבר על רכישה באתר
הסבר על אפשרויות הרכישה באתר
[לידיעה המלאה]
שאלות ותשובות על תאורה סולארית
הסבר על אופן העבודה של מוצרים סולאריים.
שאלות ותשובות אופייניות.
[לידיעה המלאה]
לקוחות מספרים...
מבחר תגובות שקיבלנו מלקוחות על המוצרים והשירות שלנו !
[לידיעה המלאה]
מבצע לסטודנטים
הורים יקרים רוצים לחסוך לילדכם אלפי שקלים בהוצאות השוטפות (מים,חשמל)?
[לידיעה המלאה]
רוצים לחסוך הרבה כסף בלי להוציא שקל?
כנסו לעמוד ביצוע סקר התייעלות אנרגטית עצמי וקבלו את המידע הדרוש כדי לחסוך הרבה ...
[לידיעה המלאה]
רוצים לדעת כמה כסף כל מוצר יחסוך לכם?
חלק מהמוצרים באתר יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה! לכל החישובים לחצו כאן
[לידיעה המלאה]
 
 
 
בנייה ירוקה
בנייה ירוקה - בנייה בבנייני עסקים
בנייה ירוקה

 
 

בנייה ירוקה לבנייני עסקים

פנייה לקהילה באמצעות טרנד הבנייה הירוקה

חברות גדולות בודדות כמו: בנק מזרחי, אינטל וקבוצת מגדל החלו לבנות בנייני משרדים לפי עקרונות הבנייה הירוקה, המטרה העיקרית היא החיסכון בהוצאות השוטפות והחיסכון במשאבים.

בנוסף, החברות רואות בבנייה כזו את הפן החברתי – קהילתי מתוך האחריות התאגידית הישראלית. למשל – בבניין של בנק מזרחי ברמת גן אוספים את הפחיות והבקבוקים בעזרתה של עמותה אשר היא משתמשת בכסף שנתקבל תמורת המחזור למטרה נעלה של קידום נוער.

מעבר לטרנד שעומד מאחורי הבנייה הירוקה יש את הבסיס של אדריכלות יעילה המנצלת באופן נכון את המקום, החומרים והאקלים.

ישנם כמה עקרונות חשובים בבנייה הירוקה לבניית כל בית אך לעסקים ישנם דגשים נוספים מהסיבה שבניין אחד מכיל הרבה אנשים מאשר כמות האנשים שבית מגורים סטנדרטי מכיל, כך שהחיסכון באנרגיה שטמון בבניינים כאלה הוא עצום.


לאיזה דברים צריך לשים לב בבנייה ירוקה לבנייני עסקים?

מיקום – חשוב לשים לב למיקום הבניין על מנת לנצל את האנרגיה, רוחות וכיוון השמש. גם מיקומם של החלונות חשוב וכן גם הצללה נכונה (ורצוי ירוקה) של הבניין. מיקום נכון יעזור לשימוש בתאורה טבעית חיצונית וזה יעזור בחיסכון החשמל. בנוסף, רצוי לתכנן נכון את עיצוב המשרדים והמבנה עם נורות לד אשר מאירות בעוצמה הזהה לליבון אך חוסכות הרבה יותר בחשמל ואנרגיה.

מחזור – במיוחד במשרדים, יש שימוש רב בניירות – כמובן שרצוי להבהיר לעובדים שישתדלו לעבוד כמה שיותר עם הדואר האלקטרוני במקום להדפיס על נייר, אבל לפעמים אין ברירה אזי ניתן להציב מיכלי מחזור בכל קומה, שיהיו נגישים. במטבחונים אפשר להציב 2 פחים לפסולת שמתכלה ולזאת שלא.

תחבורה ירוקה – רצוי לעודד את העובדים להשתמש בתחבורה ציבורית או אופניים. זאת במטרה להפחית את כמות המכוניות על הכביש וכך למנוע זיהום אויר. רעיון נוסף, ניתן לתמרץ אותם לבוא ביחד, לעשות הסעות, אפשר לארגן זאת בצורה נחמדה שיראו בה את הפן החברתי. כמובן שאם החלטתם לעודד את ההגעה באופניים אזי חשוב לדאוג למתקני קשירה לאופניים ואפילו מקלחות לרוכבים.

חיסכון במים – חשוב לדאוג למערכת מים תקינה, תכנון חצר וצמחייה חסכונית במים, שימוש במערכות למים אפורים. הדבר היעיל לעשות הוא להעלות את המודעות של העובדים לגבי השימוש במים.

מערכות מחשוב ותקשורת חסכוניים- כל מערכות המחשוב והתקשורת מתפתחות בקצב מסחרר שקשה לעקוב, אך רצוי להיות עם יד על הדופק, עם השנים הם חולשות על יותר תחומים ובדרך כלל המערכות החדישות מתוכננות בצורה כזאת שצורכות פחות אנרגיה.

 

 
 


כל התמונות באתר נלקחו מהאתר המצויין http://www.freedigitalphotos.net/